• Jak znaleźć dobry katalog stron internetowych? Należy zacząć od tego, aby prześledzić wiele platform i dowiedzieć się, na której uda się osiągnąć najwyższe wyniki z promowania własnej witryny. Teraz bardzo dużą popularnością i zadowoleniem użytkowników cieszy się katalog stron internetowych pub7.pl. Jest to bezpłatny katalog, w którym w skuteczny sposób można wypromować stronę internetową i dotrzeć z nią do bardzo dużego grona zainteresowanych. Wystarczy przygotować korzystny tekst, a katalog www będzie w stanie zaprezentować stronę internetową we właściwy sposób wszystkich osobom, które będą go przeglądały. Funkcjonalna wyszukiwarka, jaką ma bezpłatny katalog stron zezwala na znalezienie różnych typów stron internetowych, o różnorodnej tematyce. Każdy w tym katalogu odnajdzie strony, których szukał.
  Wyświetleń: 4055 / Kliknięć: 13 / Szczegóły wpisu
 • Jedna z uciążliwych, męskich słabości to łagodny rozrost prostaty. Jest również znany pod skrótową nazwą BPH. Innowacyjną metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Tego typu zabieg przeprowadzany w szpitalu Specjalista jest precyzyjny i skuteczny. Co ważne dla każdego pacjenta operacja laserowa jest mało inwazyjna. To sprawia, że skraca czas pozostawania w szpitalu i powrotu do pełnej sprawności. Tymi samymi walorami może pochwalić się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica jest często spotykanym schorzeniem a do tego niezwykle niebezpiecznym. Dlatego też w szpitalu Specjalista wykonuje się nowoczesne i skuteczne laserowe usuwanie kamieni. Nie czekaj na pogorszenie stanu zdrowia, od razu odwiedź portal www.szpitalspecjalista.pl.
  Wyświetleń: 1246 / Kliknięć: 4 / Szczegóły wpisu
 • Jak uchronić paczkę przed uszkodzeniem? Z tym pytaniem zmaga się wielu przedsiębiorców. Rozwiązaniem problemu są skuteczne wypełniacze do kartonów. Dostępne są w dwóch, interesujących wersjach. Pierwsza to cieszące się uznaniem poduszki powietrzne do paczek. Alternatywą dla nich jest chroniąca równie dobrze mata powietrzna. Do wyrobu wymienionych wersji służy folia biodegradowalna do pakowania. Załoga każdej firmy handlowej mogą w łatwy sposób tworzyć wspomniane wypełniacze do paczek. Do ich wytwarzania skonstruowano markowe urządzenia activaAir. Trzeba tylko je nabyć i uruchomić. Skończą się problemy z częstymi zwrotami uszkodzonego towaru. Nie czekaj, już teraz odwiedź stronę activaair.pl. Znajdziesz na niej pełną ofertę firmy activaAir.
  Wyświetleń: 799 / Kliknięć: 1 / Szczegóły wpisu
 • Proponujemy naszym zleceniodawcom kompleksowe usługi archiwizacyjne. Dzięki nam Twoja firma zyska więcej wolnego miejsca. Archiwizacja dokumentów księgowych to nasza specjalność, a ochrona danych jest naszym kluczowym wyzwaniem. Nie boimy się też zadania, którym jest archiwizacja dokumentacji medycznej, zapewniając przy tym odpowiednie uporządkowanie danych. Reprezentujący nas pracownik chętnie przekaże szczegóły świadczonych usług. Jeżeli usługą, której poszukujesz, jest archiwizacja dokumentów Wrocław, jeszcze dziś odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową.
  Wyświetleń: 24 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Potrzebujesz godnej polecenia grupy działającej w branży spedycyjnej, organizującej transport kolejowy z Chin? Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy cenioną grupą transportową, oferującą wysokiej jakości usługi. Obejmują one m.in. transport morski z Chin do Polski, a także transport kontenerowy. Zgłoś się do naszego przedstawiciela także, jeżeli tym czego potrzebujesz jest transport drobnicowy. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą rozładunek kontenerów, przygotowywanie dokumentów i wiele innych procedur wymaganych w związku z transportem. Pełen zakres oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  Wyświetleń: 58 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Szukasz przykuwających uwagę gadżetów reklamowych, takich jak na przykład podkładka pod mysz? Jeszcze dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Wytwarzamy podkładki pod myszki dla graczy, a jeśli interesuje Cię kalendarz podkładka pod mysz, także ją u nas znajdziesz. Nasze artykuły wykonane są z najlepszej klasy tworzyw, w związku z czym są bardzo wytrzymałe. Dodatkowo ciekawie się prezentują, czego świetnym przykładem jest podkładka pod mysz reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Wyświetleń: 30 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Jesteśmy firmą oferującą szeroki wybór usług z zakresu produkcji sztukaterii oraz obróbki metali. Nabędziesz u nas ciekawie prezentujące się gzymsy Gdańsk, a reprezentujący firmę doświadczeni specjaliści wykonają dla Ciebie profesjonalne cięcie laserem pomorskie. W proponowanej ofercie uwzględniono także usługi obróbki tworzyw sztucznych Gdańsk. W trakcie pracy wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia, umożliwiające nam m.in. fachowe gięcie blach Gdańsk. Informacje na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.
  Wyświetleń: 7 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • SwiadectwoEnergetyczne.co to specjalistyczna strona dla użytkowników, którzy szukają świadectwa charakterystyki energetycznej. Nasza strona to najobszerniejszy rejestr audytorów energetycznych, który pozwala na prostą i szybką identyfikację kompetentnego eksperta w Twoim mieście. Wpisanie nazwy Twojego miasta w naszej wyszukiwarce umożliwia dostęp do listy sprawdzonych audytorów energetycznych, którzy są przygotowani na przeprowadzenie audytu i wydanie potrzebnego świadectwa energetycznego. Każdy audytor w naszym katalogu ma dokładny profil, zawierający dane o jego praktyce oraz specjalizacji. To pozwala osobom, które potrzebują świadectwo energetyczne, na precyzyjną analizę propozycji i selekcję audytora, który najdoskonalej odpowiada ich potrzebom.
  Wyświetleń: 42 / Kliknięć: 1 / Szczegóły wpisu
Strona główna
Jak dodać wpis
Regulamin
Nasze linki
Polecane strony
Kontakt

Statystyki katalogu:

Istniejemy od: 2015-09-25
Kategorii: 24
Podkategorii: 510
Wpisów aktywnych: 874
Wpisów odrzuconych: 490
Wpisów oczekujących: 0
Ostatnia moderacja: 2023-09-26

Polecamy:

Site Snapshot by PagePeeker
Regulamin:
Regulamin katalogu "Najlepszy katalog stron - pozycja.eu":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu pozycja.eu

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się z administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

10. Blogi można dodawać jedynie jako wpis typu "link zwrotny". Blogi można dodać jedynie do kategorii "blogi" oraz podkategorii w niej znajdujących się. Blogi nie mogą być dodawane jako typ wpisu bezpłatny.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 30 dni, wpis Gold 90 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez płatności on-line.

19. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2016-08-25 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: wtorek, sobota
Pozycja.eu© 2015-2021 - najlepszy katalog stron | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie